Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi Taban Puanları 2024 (Yök Atlas)

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi Taban Puanları 2024 (Yök Atlas)
504

YKS Üniversite 2024 YKS Taban Puanlarının açıklanmasıyla birlikte AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ Taban Puanları 2024 nasıl oluştu sorusu da sıkça aranmaktadır. Aşağıda sizlere güncel ve son yök atlas verilerinden oluşan AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ taban puanlarını ve AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ sıralamalarını paylaşıyoruz.

YKS 2024 İstatistikler (AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ)

AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ 2024 Taban Puanları içerisinde en yüksek puanlarla yerleşilen bazı bölümleri aşağıda bulabilirsiniz. Bu bölümler, ilgili üniversitede okunabilecek en iyi bölümlerdir.

  • AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği (Ücretli) bölümü 2024 taban puanı olurken 2023 sıralaması ise — olmuştur.
  • AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ taban puanı oldu. Sıralama verisi ise olarak oluştu.
  • AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ taban puanı 2024 yılı için olurken sıralama ise oldu.
  • Son olarak en düşük puanla girilebilecek bölüm ise olmuştur.

AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ 2024 Taban Puanları ve Sıralamalar

Üniversite Bölüm Kont.-Yerl. Sıralama(2023) Taban Puan(2023) Taban Puan(2024)
AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ (BAKÜ-AZERBAYCAN) Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği (Ücretli) 5 – 0

Üniversite güncel 2024 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları içerisinde AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ Taban Puanlarına yer verdik. Aşağıdaki linklerden istediğiniz üniversitenin YKS taban puanlarına ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.