Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi Taban Puanları 2024 ve Sıralama

985

Üniversite Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları içerisinde Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi 2024 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları nasıl oluştu? AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ  (BAKÜ-AZERBAYCAN) (YURT DIŞI) Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği (Ücretli) bölümü taban puanı ve sıralaması kaçta kaldı? İşte 2024 Üniversite Taban Puanları.

YKS 2024 yılı 4 Yıllık ve 2 Yıllık Tüm Bölümlerin Üniversite Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları için BURAYI tıklayınız. Üniversitelerin Taban Puanlarına hemen gitmek için ise HEMEN TIKLA

YKS sınav sonuçlarına göre Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi ile ilgili Diğer Sorular alanı aşağıda bulabilirsiniz.

  • Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği (Ücretli) 2023 taban puanı kaçtır?
  • Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi 2023 Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği (Ücretli) sıralama kaçtır ?
  • Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi 2023 taban puanı kaçtır?
  • Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi 2023 en düşük sıralama kaçtır ?
  • Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi en son kaçla öğrenci aldı?


Yukarıda bulunan puan verileri 2023 YKS sınav sonuçlarına göre oluşan güncel Yök Atlas üniversite taban puanları verileridir.

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi Taban Puanları 2024 ve Başarı Sıralamaları (Yök Atlas)

ÜniversiteBölümYıllarKontenjanSıralamasıTaban Puanı
AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ  (BAKÜ-AZERBAYCAN) (YURT DIŞI)Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği (Ücretli) 2023
2022
5
5Bu yazımızda Güncel YKS 2024 Taban Puanları içerisinde Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi bölümü Yök Atlas Puanlarına yer verdik. Aşağıdaki linklerden istediğiniz bölümün taban puanlarına ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.