EKPSS Memur (Önlisans) Atama Puanları 2023 ve Yerleri

EKPSS 2023 en güncel atama puanları içerisinde EKPSS Memur (Önlisans) Atama Puanları 2023 ve Yerleri ÖSYM verileri nasıl oluştu ? Memur kadrosu ekpss atama sayısı ve atama yerleri de aşağıda paylaşılmıştır.

EKPSS Memur en düşük atama puanları nasıl oluştu?

EKPSS son yapılan güncel atamalarda oluşan Memur bölümü en düşük ekpss atama (taban) puanı 100,00000 olurken en yüksek atama puanı da 98,86375 olmuştur. Bununla birlikte EKPSS Memur kadrosu için açılan kontenjan ise listemizde görülmektedir.

EKPSS Memur 2023 Atama Puanları ve Sayıları

KurumUnvanKontenjanYerleşenTaban PuanTavan Puan
ADALET BAKANLIĞI / ŞANLIURFAMemur1198,8637598,86375
ESENLER BELEDİYE BAŞKANLIĞI / İSTANBULMemur1197,9800597,98005
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / ANTALYAMemur1196,7421996,74219
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / KIRIKKALEMemur1196,0554196,05541
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / ADIYAMANMemur1195,4485195,44851
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / ELAZIĞMemur1194,4451594,44515
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / MUŞMemur1194,2810994,28109
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / OSMANİYEMemur1193,9155793,91557
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / YALOVAMemur1193,9155793,91557
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / İSTANBULMemur2292,8108297,77122
MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI / MALATYAMemur1192,2146892,21468
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / DİYARBAKIRMemur1191,7060891,70608
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / ORDUMemur1191,5519791,55197
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / MERSİNMemur1191,4956791,49567
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / MARDİNMemur1191,4660091,46600
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / BATMANMemur1191,4116291,41162
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / BİNGÖLMemur1191,2502891,25028
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / MUĞLAMemur1191,0158391,01583
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / ISPARTAMemur1190,8489690,84896
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / HAKKARİMemur1190,6331690,63316
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / AKSARAYMemur1190,4682190,46821
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / BALIKESİRMemur1190,3698290,36982
ADALET BAKANLIĞI / KOCAELİMemur2290,3560793,38237
ADALET BAKANLIĞI / KONYAMemur1190,3032690,30326
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / ÇORUMMemur1190,2612990,26129
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / TUNCELİMemur1190,2330890,23308
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / ADANAMemur2290,1281790,92400
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / KOCAELİMemur1190,0543890,05438
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / ŞIRNAKMemur1190,0088090,00880
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / KAYSERİMemur1189,9386389,93863
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / TRABZONMemur1189,9386389,93863
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / SİİRTMemur1189,8984289,89842
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / KAHRAMANMARAŞMemur1189,7563189,75631
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / BURSAMemur2289,6405591,82545
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / DENİZLİMemur1189,5985989,59859
ADALET BAKANLIĞI / SAKARYAMemur1189,4126689,41266
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / İZMİRMemur1189,4054389,40543
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / VANMemur2289,2549497,98005
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / ŞANLIURFAMemur2289,2267390,97319
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / KIRŞEHİRMemur1189,2093689,20936
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / SİVASMemur1189,2057489,20574
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / HATAYMemur1189,0726289,07262
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / GİRESUNMemur1189,0371889,03718
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / SAKARYAMemur1188,9742388,97423
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / GAZİANTEPMemur1188,6341988,63419
ADALET BAKANLIĞI / SAMSUNMemur2288,4692594,37136
ADALET BAKANLIĞI / DİYARBAKIRMemur4488,3325191,59755
ADALET BAKANLIĞI / ADANAMemur5588,2552891,20109
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / BİTLİSMemur1188,1082388,10823
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI / KAHRAMANMARAŞMemur1188,0518088,05180
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / DÜZCEMemur1187,9852487,98524
ÇATALCA BELEDİYE BAŞKANLIĞI / İSTANBULMemur1187,9186887,91868
ADALET BAKANLIĞI / MERSİNMemur2287,8557389,90027
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / MALATYAMemur2287,8557395,24460
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / NİĞDEMemur1187,7573587,75735
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / ESKİŞEHİRMemur1187,7363687,73636
ADALET BAKANLIĞI / GAZİANTEPMemur5587,6625793,68767
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / KİLİSMemur1187,5924087,59240
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI / KAYSERİMemur1187,5750387,57503
YARGITAY BAŞKANLIĞI / ANKARAMemur2287,3051791,01877
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / KARABÜKMemur1187,2805787,28057
ADALET BAKANLIĞI / VANMemur2287,1995589,29690
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / TOKATMemur1187,1018787,10187
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / KONYAMemur2287,0736689,75992
ADALET BAKANLIĞI / HATAYMemur2287,0490687,16120
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / IĞDIRMemur1187,0454587,04545
ADALET BAKANLIĞI / EDİRNEMemur2287,0316988,97785
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / KÜTAHYAMemur1187,0244687,02446
ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ / ANTALYAMemur2286,9926487,57503
AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI / ANKARAMemur4486,9825089,90027
AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ / AYDINMemur2286,9825087,51426
ADALET BAKANLIĞI / KAYSERİMemur6686,9542996,44050
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / AĞRIMemur1186,8595186,85951
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / ÇANAKKALEMemur1186,8595186,85951
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / TEKİRDAĞMemur1186,8385386,83853
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / BİLECİKMemur1186,8139386,81393
GAZİANTEP İSLAM BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ / GAZİANTEPMemur3386,7683689,77729
GAZİ ÜNİVERSİTESİ / ANKARAMemur1186,7263986,72639
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / YOZGATMemur1186,6526086,65260
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / KARSMemur1186,5578386,55783
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / ERZİNCANMemur1186,5404686,54046
İZMİR DEMOKRASİ ÜNİVERSİTESİ / İZMİRMemur2286,3827492,60752
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / NEVŞEHİRMemur1186,2879786,28797
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / SAMSUNMemur2286,2633787,78556
ADALET BAKANLIĞI / AYDINMemur1186,2103286,21032
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / KARAMANMemur1186,1968186,19681
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI / MERSİNMemur1186,1613786,16137
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / KASTAMONUMemur1185,8249485,82494
ADALET BAKANLIĞI / DENİZLİMemur4485,7865988,67255
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / AMASYAMemur1185,6672285,66722
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI / ANKARAMemur1185,6216585,62165
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI / İSTANBULMemur1185,5797885,57978
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / BURDURMemur2285,4675486,20042
ÖDEMİŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI / İZMİRMemur2285,4429492,83542
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI / MARDİNMemur1185,4357185,43571
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / ARDAHANMemur1185,2534085,25340
AYVALIK BELEDİYE BAŞKANLIĞI / BALIKESİRMemur3385,2360385,74102
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI / ŞANLIURFAMemur1185,1448785,14487
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / GÜMÜŞHANEMemur1185,1412685,14126
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / ERZURUMMemur2285,0392588,01345
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI / KONYAMemur1184,8569484,85694
KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ / KİLİSMemur3384,7520285,63901
ADALET BAKANLIĞI / ESKİŞEHİRMemur5584,7274387,13660
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / UŞAKMemur1184,6326684,63266
ADALET BAKANLIĞI / TEKİRDAĞMemur5584,6290491,10994
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / RİZEMemur2284,6116784,97992
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / BAYBURTMemur1184,5979284,59792
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / AYDINMemur1184,5487384,54873
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / MANİSAMemur2284,4047686,40372
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / ARTVİNMemur1184,3801684,38016
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / EDİRNEMemur1184,2890084,28900
ADALET BAKANLIĞI / MANİSAMemur6684,2116092,18285
ADALET BAKANLIĞI / AFYONKARAHİSARMemur2284,1066986,30831
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / KIRKLARELİMemur1184,0437484,04374
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI / ANKARAMemur1184,0292884,02928
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / ÇANKIRIMemur1183,8050083,80500
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / SİNOPMemur2283,6718887,20678
AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ / AFYONKARAHİSARMemur2283,5807284,55886
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / BOLUMemur1183,4685883,46858
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / AFYONKARAHİSARMemur2283,3694585,63901
ADALET BAKANLIĞI / MUĞLAMemur2283,1596683,34921
HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ / ANKARAMemur151583,1350696,59724
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI / GAZİANTEPMemur1182,9845782,98457
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI / ANTALYAMemur1182,9317682,93176
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ / ERZURUMMemur6682,8898088,63319
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI / DİYARBAKIRMemur1182,7632082,76320
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI / MALATYAMemur1182,6582982,65829
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / ANKARAMemur818182,6018790,02978
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI / BURSAMemur1182,5599082,55990
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / ANKARAMemur2282,5599084,07303
ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ / ZONGULDAKMemur1182,5287882,52878
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / ZONGULDAKMemur1182,5215582,52155
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI / BARTINMemur1182,3949582,39495
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI / BALIKESİRMemur1182,3775882,37758
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI / İZMİRMemur1182,3110282,31102
GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ / GÜMÜŞHANEMemur1182,2126482,21264
GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ / GÜMÜŞHANEMemur2282,0093482,88980
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI / ERZURUMMemur1181,9637681,96376
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI / HATAYMemur1181,8516281,85162
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI / AYDINMemur1181,1925281,19252
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI / ESKİŞEHİRMemur1181,0905281,09052
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI / AĞRIMemur1180,9291980,92919
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI / ADANAMemur1180,6101380,61013
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI / DENİZLİMemur1180,4032280,40322
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI / MANİSAMemur1180,2035380,20353
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI / EDİRNEMemur1180,1333680,13336
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI / KOCAELİMemur1179,7824879,78248
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI / SAKARYAMemur1179,6247679,62476
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI / ERZİNCANMemur1179,5965579,59655
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI / MUĞLAMemur1179,3194679,31946
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI / ORDUMemur1179,2912479,29124
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI / SAMSUNMemur1179,2774979,27749
ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI / ANKARAMemur11100,00000100,00000

Bu yazımızda EKPSS 2023 Atama Taban Puanları içerisinde Memur kadrosuna yer verdik. Aşağıdaki bulunan linklerden istediğiniz bölümün EKPSS Atama taban puanlarına ulaşabilirsiniz. Eksik gördüğünüz bölümleri yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.